Zderaz 2026, (Chrudim)
Kategorie:
| ID FireSport: | 119237 |
| Kategorie: | Muži |
| Okres: | Chrudim |
| Kraj: | Pardubický |
| Souřadnice: | 49°49*34*N,16°05*54*E |
| PSČ: | 539 44 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 16,64 | 16,31 | 16,64 | 2021/07/24 | |
| 2. | Rokytno | Pardubice | - | - | 16,68 | 2018/10/06 | A |
| 3. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 16,36 | 16,69 | 16,69 | 2019/06/01 | A |
| 4. | Olšovec | Přerov | 16,54 | 16,70 | 16,70 | 2021/08/15 | |
| 5. | Čeperka | Pardubice | - | - | 16,75 | 2019/05/25 | C |
| 6. | Kamenec u Poličky | Svitavy | 16,04 | 16,80 | 16,80 | 2019/08/11 | C |
| 7. | Pšánky | Hradec Králové | 16,59 | 16,86 | 16,86 | 2018/09/08 | A |
| 8. | Kamenec u Poličky | Svitavy | 16,93 | 16,64 | 16,93 | 2019/08/11 | A |
| 9. | Velichovky | Náchod | 16,93 | 16,82 | 16,93 | 2018/07/14 | A |
| 10. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | 16,96 | 16,85 | 16,96 | 2019/06/02 | C |
| 11. | Zderaz | Chrudim | 16,53 | 17,02 | 17,02 | 2017/09/09 | A |
| 12. | Zderaz | Chrudim | 17,03 | 16,69 | 17,03 | 2026/08/30 | |
| 13. | Velichovky | Náchod | 17,17 | 16,71 | 17,17 | 2019/09/07 | A |
| 14. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | 16,75 | 17,23 | 17,23 | 2019/06/02 | A |
| 15. | Kamenec u Poličky | Svitavy | 17,24 | 17,07 | 17,24 | 2023/08/06 | A |
| 16. | Myštěves | Hradec Králové | 16,71 | 17,31 | 17,31 | 2020/08/30 | C |
| 17. | Čechtín | Třebíč | 16,86 | 17,33 | 17,33 | 2021/08/01 | |
| 18. | Plumlov | Prostějov | 16,88 | 17,38 | 17,38 | 2021/06/26 | |
| 19. | Zahorčice | Strakonice | 16,91 | 17,38 | 17,38 | 2021/08/29 | |
| 20. | Sádek | Svitavy | 17,42 | 17,35 | 17,42 | 2023/07/08 | A |
| 21. | Oldřiš | Svitavy | 17,11 | 17,43 | 17,43 | 2019/08/03 | C |
| 22. | Oldřiš | Svitavy | 17,44 | 17,44 | 17,44 | 2023/08/12 | B |
| 23. | Zderaz | Chrudim | 16,34 | 17,47 | 17,47 | 2019/06/15 | C |
| 24. | Petrovice | Třebíč | 17,49 | 17,11 | 17,49 | 2020/08/22 | C |
| 25. | Radíkov | Přerov | 17,26 | 17,50 | 17,50 | 2021/06/27 | |
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/05/16 | Zderaz | HPL | 15,72 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 4. | 13 | | |
| 2026/05/02 | Morašice | HPL | 16,64 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 9. | 7 | | |
| 2026/08/30 | Zderaz | EXČR | 17,03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 18. | 0 | | |
| SOU | 2026/05/16 | Zderaz | HPL | NP | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 23. | 0 | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
14. místo VČHL 201716. místo VČHL 201814. místo VČHL 201917. místo VČHL 201920. místo HPL 202118. místo HPL 20244. místo HPL 202515. místo HPL 2026
Extraliga ČR
Tým: Zderaz , nejlepěí čas: 17,03 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Hasičská pardubická liga
Tým: Zderaz , nejlepěí čas: 15,72 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 20 počet výsledků: 2x
Hasičská pardubická liga
Tým: Zderaz SOU, nejlepěí čas: NP FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 2026/05/16 | Zderaz, Zderazákův Pohár | https://youtu.be/VCN-ATbehX4 | Redakce FireSport | |
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazy| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
|---|---|---|---|
| Hasiči Zderaz | https://www.hasicizderaz.cz/ | VČHL | |
| SDH Zderaz | https://www.facebook.com/zderazsdh/ | VČHL | |
| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2026
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.




















